Hoppa till sidans innehåll

Deltagare


Namn Organisation  U25
Klubbar    

Sara Wigge

Bråvikens Segelsällskap U25

Smilla Kufvert

Bråvikens Segelsällskap U25

Anna Drugge

Dalarö Båtklubb  

Monica E Fejle 

Edenryds Båtklubb  

Johannes Richter Jonsen

Edsvikens Seglarskola Jolle U25

Magnus Tryselius

Ekerö Båtklubb U25

Alma Melén

Ekolns Segelklubb U25

Isabelle Faith-Ell

Ekolns Segelklubb U25 

Anders Edin

Gefle Segelsällskap  

Linda Palm

Gefle Segelsällskap  

Magnus Sångeclint 

Gefle Segelsällskap  

Maria Palm

Gefle Segelsällskap  

Fredrik Meyer

Gränna Båtklubb  

Helena Ekedahl

Gränna Båtklubb  

Peter Sandén

Gränna Båtklubb  

Östen Johansson

Gränna Båtklubb  

Caroline Pettersson

Göteborgs Kungliga Segelsällskap U25

Karin Koritz

Göteborgs Kungliga Segelsällskap  

Fred Söderberg

Göteborgs Kungliga Segelsällskap U25

Ebba Dyhre

Göteborgs Kungliga Segelsällskap U25

Peter Warfvinge

Göteborgs Kungliga Segelsällskap  

Ambjörn Andersson

Göteborg-Grötö Segelsällskap  

Stefan Kylebäck 

Hjuviks Båtklubb  

Kristin Tarish

Jollekappseglarna Västerås U25

Adam Stillström 

Kungliga Svenska Segelsällskapet U25 

Anders Bengtsson 

Kungliga Svenska Segelsällskapet  

Hans Broman 

Kungliga Svenska Segelsällskapet  

Joakim Norlén 

Kungliga Svenska Segelsällskapet  

Stefan Mälstad

Kungliga Svenska Segelsällskapet  
Cornelia Skoog Kvarnvikens Båtsällskap U25
Julia Ygberg Kvarnvikens Båtsällskap U25
Mikael Skoog Kvarnvikens Båtsällskap  
Oskar Wigren  Kvarnvikens Båtsällskap  
Emma Wennberg Lidingö Jolleseglare  
Märta Wijkström Lidingö Jolleseglare  
Bo Rogalin Linköpings Segelsällskap  
Belinda Mathiesen Ljungskile Segelsällskap  
Philip Mathiesen  Ljungskile Segelsällskap U25 
Jonas Haglund Wik Ludvika Segelsällskap  
Johanna Hjertberg Malmö Segelsällskap U25 
Philip Remmer Wallin  Malmö Segelsällskap U25
Anders Wikström Motala Segelsällskap  
Clara Spong Motala Segelsällskap U25
Leif Andersson Motala Segelsällskap  
Maria Nilsson Motala Segelsällskap  
Niklas Gustafsson Motala Segelsällskap  
Peter Danielsson Motala Segelsällskap  
Pontus Wendt Motala Segelsällskap U25
Sofia Spong Motala Segelsällskap  
Stella Lindgren Motala Segelsällskap U25
Stina Söderlund Motala Segelsällskap U25
Stina Cedergren Motala Segelsällskap U25
Vincent Fridolfsson Motala Segelsällskap U25
Christofer Fager
Mälarhöjdens Kanotsällskap  
Lars Gustafsson Mälarhöjdens Kanotsällskap  
Lova Leringe Mälarhöjdens Kanotsällskap U25
Matilda Rundlöf Mälarhöjdens Kanotsällskap  
Vincent Söderberg Mälarhöjdens Kanotsällskap U25
Ida Johansson Orrvikens Segelsällskap U25
Karin Cerne Orrvikens Segelsällskap U25
Sofia Berg Orrvikens Segelsällskap U25
Martina Thorn Oxelösunds Segelsällskap   
Per Gustafsson Oxelösunds Segelsällskap   
Björn Appelgren  Runmarö Yacht Club  
Calla Lillhage Segelsällskapet Kaparen  
Helene Mossberg Segelsällskapet Kaparen  
Max Bergvall Segelsällskapet Vikingarna U25
Pär Svanfeldt Segelsällskapet Vikingarna  
Oscar Svanfeldt Segelsällskapet Vikingarna U25
Robin Svensson Segelsällskapet Vikingarna U25
Jonathan Pluntke Solna Strands Kappseglingsklubb U25
Marcus Pluntke Solna Strands Kappseglingsklubb U25
Sara Astell Solna Strands Kappseglingsklubb U25
Sara Madison Schaake Solna Strands Kappseglingsklubb U25
Patrik Johansson Stenungsunds Segelsällskap   
Alva Spångberg Stockholms Segelsällskap U25
Bianca Cordischi Stockholms Segelsällskap  
Ellinor Lindkvist Stockholms Segelsällskap U25
Jakob Leden Stockholms Segelsällskap U25 
Lucas Cordischi Stockholms Segelsällskap U25
Matilda Insulander Stockholms Segelsällskap U25
Simone Samaletdin Stockholms Segelsällskap U25 
Gustav Jernberg Storsjöns Segelsällskap  
Anderas Öberg Sundsvalls Segelsällskap  
Annah Jagebo Sundsvalls Segelsällskap  
Sixten Jagebo Sundsvalls Segelsällskap U25
Doris Landgren  Svanesunds Segelsällskap U25
Karin Landgren  Svanesunds Segelsällskap U25
Lotta Landgren Svanesunds Segelsällskap  
Tomas Alexandersson  Svanesunds Segelsällskap  
Astrid Hammarkvist  Torshälla Segelsällskap U25
Klara Bjällhage Torshälla Segelsällskap U25
Andreas Melén  Upsala Segelsällskap   
Anna-Karin Theelke Upsala Segelsällskap   
Benjamin Samuelsson  Upsala Segelsällskap  U25
Ebba Ettemo Upsala Segelsällskap  U25
Kajsa-Lotta Ölmestrand Upsala Segelsällskap U25
Per Ek Upsala Segelsällskap  
Sara Ek Upsala Segelsällskap  
Åsa Hagström  Upsala Segelsällskap   
Adam Eleflod Westerviks Segelsällskap U25
Anton Källmark  Westerviks Segelsällskap  
Linnea Wallberg Westerviks SS Wikingarna U25
Emma Jansson Örnsköldsviks Segelsällskap  
Pär Jansson Örnsköldsviks Segelsällskap  
Förbund    
Mattias Mårtensson RF-SISU Stockholm  
Simon Alm Svenska 29:er förbundet - Klasstränare U25
Gunnar Alaeus Svenska 606-förbundet  
Axel Pantzare Svenska E-jolleförbundet - Klasstränare U25 
Ian Elliot Svenska ILCA-förbundet - Klasstränare  
Jonas Jemt Svenska OK-jolleförbundet  
Josefin Åkesson Svenska Optimistjolleförbundet - Klasstränare U25
Martin Wigforss Svenska Optimistjolleförbundet  
Johan Tuvstedt Svenska Havskappseglingsförbundet (endast fredag)    
     
Anders Larzon Svenska Seglarförbundets kansli   
Anette Önerud Svenska Seglarförbundets kansli   
Cleas Lundin Svenska Seglarförbundets kansli   
Emelie Lindström  Svenska Seglarförbundets kansli  
Jenny Axhede Svenska Seglarförbundets kansli  
Theres Wolgast Svenska Seglarförbundets kansli  
Isabelle Lindsten  Svenska Seglarförbundets kansli  
Marie Björling Duell Svenska Seglarförbundets kansli  
Marit Söderström Nord Svenska Seglarförbundets kansli  
Martin Strandberg Svenska Seglarförbundets kansli  
Oscar Wesäll Svenska Seglarförbundets kansli, Stockholms SF  
Patrik Erlandsson Svenska Seglarförbundets kansli  
Raul Fuentes Svenska Seglarförbundets kansli, Skåne SF  
Robert Strange Svenska Seglarförbundets kansli  
Åsa Blomqvist Jonsson Svenska Seglarförbundets kansli  
Annika Ekman  Svenska Seglarförbundets styrelse  
Gustaf Lindskog Svenska Seglarförbundets styrelse U25
Kicki Hedström  Svenska Seglarförbundets styrelse  
Lisa Wermelin Svenska Seglarförbundets styrelse  
Mikael Stamming  Svenska Seglarförbundets styrelse  
Olof Granander Svenska Seglarförbundets styrelse  
Hannah Maurer Svenska Seglarförbundet, valberedningen   U25
Torsten Jarnstam Svenska Seglarförbundet, Ordförande valberedningen   
Gustaf Jobenius Svenska Seglarförbundet, Barn & ungdomskommittén  U25
Malin Rybeck Svenska Seglarförbundet, Barn & ungdomskommittén   
Lars-Ove Andersson  Svenska Seglarförbundet  
     
Distrikt     
Tomas Pettersson Blekinge Seglarförbund  
Rolf Erixon Gotlands Seglarförbund  
Daniel Solberg Mellannorrlands Seglarförbund  
Pehr Ola Pehrsson Skåne Seglarförbund  
Tjalle Albinsson  Smålands Seglarförbund  
Anders Ryrfeldt  Stockholms Seglarförbund  
Anders Wennberg Stockholms Seglarförbund  
Anna Karlsson Stockholms Seglarförbund  
Niklas Ölmestrand Upplands/Gästriklands Seglarförbund  
Marianne Stålheim Värmland-Västergötland Seglarförbund  
Thomas Gustafsson  Värmland-Västergötland Seglarförbund  
Stefan Nordström  Västerbottens Seglarförbund  
Bert Isaksson Västkustens Seglarförbund    
Johan Westling Västkustens Seglarförbund (endast fredag)    
Kerstin Holmberg Västkustens Seglarförbund    
Peter Markoff Västmanlands Seglarförbund (endast fredag)    
Anderas Hellström  Östergötlands Seglarförbund + RS Feva/Aero  
Olle Tjernberg Östergötlands Seglarförbund  
Ulf Andersson Frejd Örebro Län Seglarförbund  
     

Hem

Uppdaterad: 16 NOV 2022 11:24 Skribent: Emelie Lindström
E-post: This is a mailto link

Samarbetspartners

  •  
  • Svenska sjö logotyp
  • Ackerts reklamproduktion
  • Ackerts reklamproduktion


Annonser