Hoppa till sidans innehåll

Nominering till Mästerskap 2021


JNoM Damer

SWE 23 Saga Björklund JKV 2003
SWE 34 Agnes Boman HJBK 2003
SWE 49 Filippa Boman HJBK 2006
SWE 51 Astrid Skogh VÄSS 2003
SWE 3360 Maja Wikman JKV 2005
SWE 3724 Ellinor Lindström SSP 2004
SWE 7 Matilda Bergström KBS 2003
SWE 99 Bea Brorsson SSP 2006
SWE 87 Hanna Rahm HJBK 2004
SWE 27 Tilde Thorsson BOJK 2003
SWE 3637 Nanna Nerhagen SSDV 2004
SWE 1 Kajsa Delander RJK 2003
SWE 70 Ella Backlund KBS 2003
SWE 3658 Ebba Thenander JKV 2005
SWE 87 Cornelia Skog KBS 2006
SWE 22 Julia Ygberg KBS 2006
SWE 66 Johanna Borgström SSP 2004
SWE 3673 Olivia Hellström JKV 2004
SWE 3552 Alice Bergelin LerSS 2004
SWE 36 Linnea Berg SSKA 2004

JNoM Herrar

SWE 9 Jonathan Llado Krensler HJBK 2003
SWE 81 Johan Kylebäck HJBK 2003
SWE 2 Hannibal Barsne SSP 2003
SWE 6 Vilhelm Reischmann SKBK 2003
SWE 3691 Allvin Tollbom Lindh JKV 2004
SWE 3485 Elias Johansson JKV 2005
SWE 3655 Felix Brorsson SSP 2003
SWE 3671 Julius Cederlund BOJK 2003
SWE 55 Wiliam Karlsson STSS 2005
SWE 3693 Julius Balkfors SkBK 2004
SWE 3597 Jacob Skoglösa SkBK 2004
SWE 3462 Arvid Johansson BOJK 2004
SWE 69 Johan Sameus RÖSS 2004
SWE 11 Oskar Wingren KBS 2005
SWE 39 Emil Casserdahl HJBK 2004
SWE 91 Melker Ekberg HJBK 2005
SWE 50 Erik Barregren HJBK 2005
SWE 89 Samule Rudfeldt ShBS 2004
SWE 52 Hector Barsne SSP 2005
SWE 44 Carl Fyhr ASS 2003

 

JEM Damer

SWE 23 Saga Björklund JKV 2003
SWE 34 Agnes Boman HJBK 2003
SWE 49 Filippa Boman HJBK 2006
SWE 3541 Moa Wikman JKV 2002
SWE 51 Astrid Skogh VÄSS 2003
SWE 3360 Maja Wikman JKV 2005

JEM Herrar

SWE 9 Jonathan Llado Krensler HJBK 2003
SWE 33 Axel Burlin HJBKJ 2002
SWE 3726 Karl Larsson Tinnert RJK 2002
SWE 81 Johan Kylebäck HJBK 2003
SWE 15 Carl Lewerth RÅSS 2002
SWE 2 Hannibal Barsne SSP 2003
SWE 6 Vilhelm Reischmann SKBK 2003
SWE 3543 Erling Johnsson BOJK 2002
SWE 3691 Allvin Tollbom Lindh JKV 2004
SWE 3710 August Vigild-Nilsson SkBK 2002
SWE 3485 Elias Johansson JKV 2005
SWE 3655 Felix Brorsson SSP 2003
SWE 3671/3704 Julius Cederlund BOJK 2003
SWE 55 Wiliam Karlsson STSS 2005
SWE 3693 Julius Balkfors SkBK 2004
SWE 3597 Jacob Skoglösa SkBK 2004
SWE 39 Emil Casserdahl HJBK 2004
SWE 52 Hector Barsne SSP 2005

VM Damer

SWE 3716 Matilda Lanner KKKK 1995
SWE 23 Saga Björklund JKV 2003
SWE 34 Agnes Boman HJBK 2003
SWE 49 Filippa Boman HJBK 2006
SWE 3541 Moa Wikman JKV 2002
SWE 3523 Emelie Carlsson HASS 1994
SWE 51 Astrid Skogh VÄSS 2003
SWE 3360 Maja Wikman JKV 2005

VM Herrar

SWE 10 Albin Johnsson HJBK 1996 Nations Cup
SWE 9 Jonathan Llado Krensler HJBK 2003 Nations Cup
SWE 21 Joel Warvne RÖSS 1998 Nations Cup
SWE 33 Axel Burlin HJBK 2002 Nations Cup
SWE 93 Sebastian Knaack RÅSS 1993 Reserv Nations Cup
SWE 4 Sam Stenman BoSS 1996  
SWE 3726 Karl Larsson Tinnert RJK 2002  
SWE 42 Henrik Abrahamsson LJS 1994  
SWE 3714 Nils Brandén BOJK 2001  
SWE 14 Måns Wiking BOJK 2001  
SWE 3328 Mattias Rahm HJBK 1973  
SWE 31 David Axén SSKA 1993  
SWE 3694 Henrik Leijon BOJK 1999  
SWE 94 Henrik Been MSS 1970  
SWE 77 Adam Bergström KBS 2000  
SWE 90 Gustav Koritz SSKA 2000  
SWE 81 Johan Kylebäck HJBK 2003  
SWE 65 Jesper Thomasson OTS 1997  

Länk till mer information och anmälan/avanmälan

Länk till slutligt resultat elitserien 2020/2021

Uppdaterad: 26 MAJ 2021 14:56 Skribent: Frank Llado Ristorp
Epost: Adressen Gömd